Меню Меню
![Logo](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/q_glossy,ret_img/https://net.infovision.ua/wp-content/uploads/2018/07/logo-dark.png)
bool(false)
Уже втретє наша компанія стала партнером масштабного заходу Future Lab.
Future Lab – одна з найбільших конференцій в Україні, присвячених маркетингу, комунікаціям та медіа. Проводиться щорічно з 2011 року.
Майданчик для обговорення технологій майбутнього, знайомства зі світовими інноваційними досягненнями, адаптованими під український ринок, та спілкування з лідерами думок в медіабізнесі. Infovision представили учасникам заходу технології, інновації та рішення, які в наближчому майбутьному будуть драйвувати медіаринок.